All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Pazartesi, 30 Nisan 2018 15:10

Kanal İstanbul'un yanına "en büyük" lojistik üssü geliyor

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Kanal İstanbul'un yanına "en büyük" lojistik üssü geliyorYurt içinde taşıma yapan tüm nakliyecilerin bir araya geldiği ve güç birliği yaptığı Yurt İçi Nakliyeciler Derneği, Kanal İstanbul’ un hemen yayında Avrupa’nın en büyük lojistik üssünü inşa ediyor.

Yurt İçi Nakliyeciler Derneği (YND) Karar verici mercilerin düzenlemelerinde sektör oyuncularının tecrübelerini paylaşarak taşımacılık sektörüne faydalı olabilmek amacıyla kuruldu. İlk etkinliğini  YND Başkanı Sedat Hakan Karataş’ın ev sahipliğinde gerçekleştiren dernek,  20 Nisan 2018 ‘ de Eresin Otel’de düzenlenen lansman yemeğinde Kanal İstanbul ‘ un hemen yanında inşa edilecek Avrupa’ nın en büyük lojistik üssünün tanıtımını yaptı. 

Mustafa Topaloğlu, Gökhan Güney, Nuri Alço, Bayhan, Burçin Birben gibi birçok ünlünün destek ve katılımları ile gerçekleşen yemekte misafirlerine hitap eden YND Başkanı Sedat Hakan Karataş, yurtiçine hizmet verenlerin temsilcisi olduklarını sorunlara çözüm bulmak amacı ile bir araya geldiklerini belirtti.

Karataş, Dernek üyelerini sektörün yalnızca bir bölümünden değil nakliye, komisyoncu, kamyoncu, organizasyon ve depolama birimlerinden temsilciler ile güçlü bir kadroyla oluşturduklarına vurgu yaptı.

Geceye HDI Sigorta’yı temsilen Nakliyat Sigortaları Müdürü Sevgi Gül, Sigortaloji markasını temsilen Günce Sigortaları Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Meral, NOTS Nakliye Ofis Takip Sistemi Yazılım ekibi adına Gencay Pehlivan konuşmacı olarak katıldı.

Şubat 2017 yılında kurulan ve her geçen gün yeni üyeleri ile büyümeye devam eden YND’ nin, sektör içindeki binlerce insanın üretimden gıdaya, sağlıktan inşaat sektörüne kadar birçok oluşumun çözüm ortağı olan nakliyecilerin sorunlarını yetkili mecralarca dikkate alınıp çözülmesini sağlamak hedefiyle çalışmalarını sürdüreceği bildirildi.

Okunma 265 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…