All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Pazartesi, 30 Nisan 2018 15:11

UND ve Arkas Sigorta işbirliği yaptı

Öğeyi Oyla
(0 oy)

UND ve Arkas Sigorta işbirliği yaptı. UND, bu işbirliğini; “sektörün sigorta yükünü azaltmak, firmaların doğru ürüne hızlı ve kolay yoldan ulaşmalarını sağlamak için…” diye tanımladı.

UND tarafından yapılan yazılı açıklamada, “sektörün en önemli ihtiyaçlarından olan sigorta hizmetlerine, doğru şekilde ulaşılmasını sağlamak ve üyelerini yüksek sigorta maliyetlerinin korumak için, Arkas Sigorta Aracılık Hizmetleri Anonim Şirketi ile işbirliği yaptı” denildi.

Arkas Sigorta, UND üyelerinin sigorta hizmetlerine kolay ve uygun maliyetle ulaşmalarına sağlamayı, gerçek ihtiyaçları belirlemeyi ve doğru sigorta poliçeleri oluşturmak için danışmanlık hizmeti de vermeyi taahhüt etti.

İşbirliği anlaşması UND Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ve Arkas Sigorta Genel Müdürü Özlen Çetinel tarafından imzalandı.

1 Nisan 2018 tarihinden itibaren başlayacak yeni çözüm ortaklığı ile Arkas Sigorta, İzmir Merkez olmak üzere 8 farklı ilde (İstanbul, Ankara, Mersin, Gaziantep, Trabzon, Bursa, Eskişehir, Denizli) bulunan şubeleri ile tüm sigorta branşlarında UND üyelerinin sigorta alanındaki ihtiyaçlarını karşılayacak.

Çetinel, UND üyesi firmaların yurt genelinde ihtiyaç duyduğu sigorta ürünlerini doğru fiyat ve teminatlarla sunmayı amaçladıklarını ve talep edilmesi halinde risk analizi ve değerlendirmelerin yanı sıra danışmanlık hizmeti de vereceklerini belirtti.

Çetin Nuhoğlu ise yapılan işbirliğinin sektöre büyük avantaj sağlayacağını ifade ederek, “Hasar yönetiminde firma temsilcilerine ve kaza durumlarında sürücülere sunulacak 7/24 desteğin yanı sıra, sektörün sigorta ihtiyaçlarının en doğru fiyat ve teminatlar çerçevesinde karşılanması amacıyla başlatılan yeni işbirliğinin üyelerimizin hizmetine sunar sektörümüz için hayırlı olmasını dileriz” dedi.

Okunma 311 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…