All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Pazartesi, 30 Nisan 2018 15:13

Bulmor Yandan Yükleyicileri Küçük İşletmeler için İdeal

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Yandan yükleyici imal eden Avusturya firması Bulmor, LIGNA-Hanover'da, ailesinin yeni üyesini tanıtıyor: küçük işletmeler için kompakt elektrikli yandan yükleyici. Uzun malzemelerin taşınması yüksek yatırım maliyeti demek, bilhassa küçük kereste fabrikalarında ve tahta işleme tesislerinde.

YENİ: Kısa süreli kullanımlara yönelik giriş düzeyinde sağlam model

Şimdi karşımıza çıkan EQc serisine ait bu yeni kompakt elektrikli yandan yükleyici, hem iç mekan hem dış mekan kullanımı için 4 tona varan ağırlık ve 4 m'ye varan boyutlardaki malzemelerin kısa ila orta süreli (4 saate kadar) taşınmasında etkin maliyetli 48 volt teknolojisini sunuyor.

Malzemelerin daha etkin olarak taşınmasının yanı sıra, müşteri, aracın kompakt yapısı sayesinde, test edilip onaylanan Bulmor kalitesiyle imal edilmiş çevre dostu elektrikli modelde yer alan 48V teknolojisinin beraberinde getirdiği cazip yatırım maliyetinden de yararlanıyor.

Benzersiz sipariş toplama modeli - azalan iş yükü sayesinde artan verim

EQc yandan yükleyicinin diğer bir önemli ek özelliği de, Bulmor tarafından geliştirilmiş olan tek adımlı sipariş toplama modeli. Özel olarak tasarlanmış burunsuz kabin sayesinde sürücü artık tek adımda kabine kolayca girebilecek, böylelikle artık sipariş toplama prosesi çok daha hızlı ve verimli gerçekleşecek - tek adımlı model sadece malzeme taşınmasını daha etkin hale getirmekle kalmıyor aynı zamanda çalışanların sağlığını da önemsiyor.

Bulmor EQc elektrikli yandan yükleyici, uzun malzemeleri 48V teknolojisiyle 3 saate kadar taşıyabiliyor, ve tek kademeli sistemle sipariş toplayıcı modelde 4 saate kadar çalışabiliyor.

Katma değer: temiz üretim

Güçlü elektrikli motor sadece çevre ve çalışan sağlığını değil aynı zamanda tahta malzemeyi de koruyor. Malzeme, dizel motor kurumunun yol açtığı kirlenme riski olmaksızın yumuşak bir şekilde taşınabiliyor. Müşterilerin gittikçe daha çevre dostu olma ve temiz üretim yapma kaygısı taşımasıyla birlikte bu oldukça büyük katma değer sağlayan bir özellik.

Uzun vadede, elektrikli forkliftler, temel olarak daha düşük bakım ve enerji maliyetleri sayesinde çok daha avantajlı bir toplam maliyet sunan etkileyici bir tercih. Birçok firma, elektrik enerjilerini üretme adına kendi fotovoltaik sistemlerine sahip.

Okunma 241 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…