All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Çarşamba, 11 Temmuz 2018 07:20

UniCarries Kumanda Çubuğu Seçenekleri İle Ergonomi Puanlarını Topladı

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Sürücü rahatlığını göz önünde tutan UniCarriers karşı ağırlıklı istifleme araçlarının kumanda işlevlerini ergonomik olarak yeniden tasarlıyor. Ergologic kumanda çubuğu Mayıs 2018 tarihinden itibaren ilk olarak TX modelinde kullanılacak.

Bu kumanda kolu mevcut kumanda seçeneklerini tamamlıyor- parmak ucu kumandaları, tek kollu kumandalar ve mekanik kollarla birlikte hidrolik kumanda için dördüncü bir alternatif sunuyor.

Şu anda Mitsubishi çatısı altında bulunan istifleme aracı üreticisi Ergologic’in en yüksek ergonomik standartlara uygun olarak tasarlandığını ve gelecekte karşı ağırlıklı portföyünde bulunan tüm araçlarda kullanılacağını söylüyor.  Sürücüler istifleme aracının tüm hidrolik işlevlerini en az çaba ile kullanmak için kumanda kolundan faydalanabilecekler.

Kumanda kolu UniCarriers’ın TERGO® serisinde bulunan ergonomik istifleme araçlarının standart bir özelliği haline getirildi. İstifleme aracı üretici Ergologic kumanda kolunu ergonomik yeniden tasarım süreci kapsamında kademeli olarak karşı ağırlıklı istifleme aracı serisine dahil ediyor ve UC karşı ağırlıklı istifleme aracı sürücülerinin TEGOR® istifleme aracı ailesi ile aynı ergonomik standarda sahip olacağını söylüyor.

Okunma 132 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…