All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Cumartesi, 01 Eylül 2018 10:06

Sada Uzmanlık Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Levent Baykal 2019 YILI KOMATEK FUARI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Sada Uzmanlık Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Levent Baykal 2019 yılı Komatek fuarının tarihi ile ilgili yazılı basın açıklaması yaptı.

“ İki yılda bir düzenlemekte olduğumuz KOMATEK İş ve İnşaat Makine, Teknoloji ve Aletleri İhtisas Fuarlarımızın 16. sını 2019 yılı içerisinde Ankara’da tekrarlayacağız. 2019 yılı Fuar takviminde yer almak, uluslar arası duyurularımızı zamanında yapabilmek ve katılımcılarımızı belirsizlik içerisinde bırakmamak amacıyla, daha önceki teamüllere uygun bir şekilde 1-5 Mayıs 2019 tarihleri arasında AKM-Ankara’da Fuarımızı düzenleyeceğimizi belirleyerek ön duyuruları yapmaktayız.

Lakin asıl amacımız Akyurt ilçesinde inşaatına başlanan ve Haziran 2019 ayında tamamlanması beklenen Ankara Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde KOMATEK 2019 Fuarımızı düzenlemektir. İnşaatın yeni başlamış olması, projenin sahibi olan şirketin bu aşamada bir tahsis yapabilecek durumda bulunmaması nedenleriyle henüz bu isteğimizi somut bir projeye döndüremediğimizden belirsizliğin ortadan kalkacağı ve yeni inşaatın yetişerek Fuarımız için tarafımıza tahsis edileceği zamana kadar ne ilan edilmiş bulunan projenin ne de tasarlanan projenin pazarlamasına başlamamak kararı aldık. Belirsizliklerin Ekim/Kasım 2018 gibi ortadan kalkacağını ve yeni projeyi bu tarihlerde siz Sayın Katılımcılarımıza sunabileceğimizi umuyoruz. Ankara Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi alanında Fuarımızın düzenlenmesi durumunda KOMATEK 2019 un Eylül veya Ekim 2019 da gerçekleşmesi planlanmaktadır.

Bu yıla özgü olağanüstü durumun değerlendirileceğini ve sektörümüzün konuya anlayışla yaklaşacağını ummaktayız. Planlama açısından yukarıda arz edilen durumun not edilmesini rica eder her türlü sorunuz için amade olduğumuzu yenileriz.”

Okunma 303 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…