All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Cumartesi, 01 Eylül 2018 10:08

LONGKING Forklift Rekor İş Makinaları Güvencesiyle Türkiye’de

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Hytsu forklift markasından sonra LONGKING forkliftlerinde Türkiye distribütörlüğünü üstlenen Rekor iş makinaları firması LONGKING markasını da Orijinal Mitsubishi S4S, orijinal Isuzu C240 ve Xinchai motor seçenekleriyle Türkiye piyasasına sunmaya başladı.

2016 yılı itibariyle HYTSU forkliftin Türkiye distribütörlüğünü üstlenerek forklift ve İstif makinaları sektörüne giriş yapan Rekor İş makinaları firması yine Çin’ in ünlü markası LONGKING forkliftlerinde Türkiye Distribütörlüğünü üstlenerek bu forkliftleri Orijinal Mitsubishi S4S, orijinal ISUZU C240 ve Xinchai motor seçenekleriyle Türkiye piyasasına sunmaya başladı.

Rekor İş makinaları firmasının kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Nigdelioğlu,”27 yıldan beri İnşaat malzemeleri, demir, boru ve galvaniz ticareti yapmakta olan bir firmayız 2016 yılında forklift ve istif makinaları sektörüne HYTSU forkliftlerin Türkiye distribütörlüğünü üstlenerek giriş yaptık bu marka ile iyi bir satış trendi yakaladığımızı söyleyebilirim bir kaç ay evvelde yine Çin’in ünlü markası

LONGKING forkliftlerin Türkiye distribütörlüğünü alarak ve bu markayı da ürün yelpazemize dahil ettik ve forklift sektöründe geçici değil, kalıcı bir firma olduğumuzu göstermiş olduk.” diye konuştu.

Nigdelioğlu, sözlerine şöyle devam etti.” Forkliftlerin menşei ne olursa olsun kullanım şekli olarak belli bir standart sergilemektedir, distribütörlüğünü yaptığımız iki forklift markası da Çin’in en iyi markalarıdır. fiyat, ergonomi ve dayanıklılık gibi unsurlar piyasada ön planda geldiğinden bizde dizel ve elektrikli segmentinden oluşan ve 1.5 tondan 10 tona kadar olan tonajdaki forkliftlerimizin kalitesine son derece güvenerek gönül rahatlığı içerisinde garantili olarak müşterilerimize sunmaktayız. Şu ana kadar forklift verdiğimiz müşterilerimizden gayet olumlu tepkiler almamız bizleri ayrıca mutlu etmektedir”

Okunma 66 defa Son Düzenlenme Salı, 04 Eylül 2018 13:25

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…