All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Cuma, 09 Kasım 2018 09:26

Mitsubishi GRENDIA ES Serisini Tanıttı.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Operatörleri etkileyen aşırı kullanıma bağlı sakatlanmaların İngiliz şirketlerine her yıl hastalık izni ve üretkenlik kaybı olarak milyonlarca Pound'a mal olmasıyla birlikte Mitsubishi Forklift Trucks, ödüllü parmak ucuyla kontrol özelliğine sahip lider kol desteğinden faydalanan ilk IC motorlu ürün grubu olan GRENDiA ES serisini tanıttı.

Havacılık alanındaki zengin mirası Mitsubishi'nin bu alanda yolu göstermesine imkan vermiştir. 2015 yılında üretici, avuç içi ve bilekten diresek ve üst kola destek sağlayan sınıfının lideri yeni ürünün yeni jenerasyonunu tanıtmıştır.

RSI MainWhile, RSI'leri en çok ofis çalışanlarıyla veya pnömatik matkaplarla işlem yapanlarla ilişkilendirmekte olup, Birleşik Krallıktaki Mitsubishi forkliftlerin resmi ithalatçısı olan Red Diamond Distribution'dan Stewart Gosling'e göre gerçekleştirilen işin aşırı kullana tabi doğası operatörlerin risk altında olduğu anlamına gelmektedir.

“Kamyonunuzun kontrolleri buna önemli ölçüde katkıda bulunabilir” diye açıklama yapan Gosling şöyle devam etti: “Tipik bir vardiyada, operatörünüz her 6 saniyede bir kez olacak sıklıkta kontrolleri ve kaldıraç kollarını kullanacaktır.

“Ancak, çoğu forkliftte, kol desteği ya çok azdır ya da yoktur. Ve bu şaşırtıcı bir bilgidir ancak kollarımızın ağırlığı vücut ağırlığımızın yaklaşık yüzde 10'una tekabül etmektedir."

Stewart, işverenlere kamyonlarının operatör sırtları, omuzları ve boyunları için yeterli desteği sunduğundan emin olmalarını tavsiye ediyor.

ve şu şekilde ekliyor: “Ama çabuk olun. Sorunları erken çözmezsiniz, belirtiler ortaya çıkarak bu da büyük bir acı ve strese neden olur. ”

Yeni tasarlanan kol dayanağı, dirsekten gelen basıncı ve ağrıyı ortadan kaldıran bir yumruya sahip olup, operatörlerin kol veya bileklerini bükmeden ve gerginlik yaratmadan çok sayıda işlev gerçekleştirmesine izin verir.

Mitsubishi GRENDiA Grubu Üniteler bu mükemmel uyum için tamamen ayarlanabilir özelliktedir. Operatörünüzün boyutu ne olursa olsun, sekiz hidrolik kumandaya kolay erişim sunarken kamyonunuzun doğal ve konforlu bir çalışma pozisyonunu teşvik ettiğinden emin olabilirsiniz.

Stewart sözlerini şu şekilde sonlandırdı: “Bir forklifti satın alırken RSI muhtemelen sizin en büyük endişeniz olmasa da, bu yaralanmaların sıklığı, kontrollerinizin ergonomisini dikkate almanızın gerçekten değerli olduğu anlamına gelir.”

Mitsubishi'nin parmak ucu kontrollerine sahip kol dayanağı olan GRENDiA ES ile operasyonlarınız için neler yapabileceği hakkında daha fazla bilgi için, www.mitsubishi-forklift.co.uk adresini ziyaret edin veya 0845 371 3048 numaralı telefondan Mitsubishi Greenline'ı arayın.

Okunma 504 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…