All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Salı, 05 Mart 2019 21:44

Sektörde 21 Yıl. Özel

Yazan
Öğeyi Oyla
(0 oy)

20 yıldır Türkiye forklift ve İstif makinaları konusunda bir otorite ve sektörünün nabzını elinde tutan bir dergi.

Her sayıda kendi özünü değiştirmeden renklenen, yenilenen, sadık okuyucu kitlesi ile sektörün medya gücü ve 1 numarası. Material Handling Dergisi.

Editoryal misyonu daima geleceği ,geçmişin üzerine ekleyerek çoğaltmak olan Material Handling ekibinin yurt içinden ve yurt dışından özenle derlediği haberleri, röportajları, yayınladığı firma reklamları ile Forklift ve İstif makinaları sektörünün son 20 yıldaki gelişimini ve değişimini gösteren bir almanak niteliğinde.

Sektörüne daha iyiyi, daha çok seçeneği sunmaya devam etmeye kararlı, Okuyucu sadakati çok yüksek olan ve okurlarının sevdiği bir marka haline gelen Material Handling Dergisi 21’nci yıla adım atmanın heyecanıyla yurtta ve dünyada sektörle ilgili gelişmelere okuyucularına sunmaya devam edecek.

Material Handling Dergisini bu günlere gelmesini sağlayan okurlarımıza yürekten teşekkür ederiz.

Alkışlar Akü Sektörüne

Bir zamanlar iş makinaları yedek parçaları imalatçılarımızdan bazılarının yurt dışına ihraç ettikleri ürünlerin kalitesiz olmasından dolayı bu konuda “TM” markası büyük yaralar almıştı.

Kaliteli ürün imal eden ciddi firmalarımız ise yurt dışına ihraç ettikleri ürünlere kendi markalarını koyamıyorlardı çünkü yurt dışındaki firmalar “TM” Türk Malı damgasının kalitesiz ürünler sınıfına konduğu için ürünlerin üzerine yabancı bir marka konmasını istiyorlardı.

Kaliteli ürünler imal eden Türk firmaları tarafından üretilen üzerine yabancı marka konmuş ürünler güzelce ambalajlanarak yurt dışından dünya piyasalarına pazarlanırken işin ilginç tarafı “Yabancı Marka” hastası olan Türk firmaları da bu ürünlerden ithal ediyorlardı.

Bu durum bugün bile devam etmektedir.

Türkiye’de bir sektör var ki…Bütün alkışları hak ediyor.

Mutlu Akü, İnci GS Yuasa, Yiğit Akü firmaları ürettikleri gerek otomotiv gerekse endüstriyel aküleri her kıtada yüzlerce ülkeye ihraç ederek ülkemiz ekonomisine katkıda bulunuyorlar.

Bu firmalarımız sayesinde akü sektöründe İthal akülerin Türkiye pazarında hiç şansı bulunmuyor.

Yerli üretime önce halkımızın önem vermesi gerekiyor ki… Ülke kalkınsın.

Okunma 751 defa Son Düzenlenme Salı, 05 Mart 2019 21:45

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…