All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Perşembe, 02 May 2019 22:32

TVH TÜRKİYE, 10 YILINI MÜŞTERİLERİ İLE KUTLADI

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Sektörde 50 yılı geride bırakan TVH, Türkiye’de ise 10. yılına girmenin heyecanını yaşıyor. Firma bu başarıyı şirket merkezinde düzenlediği müşteri günleri etkinliği ile kutladı. Etkinlikte sorularımızı yanıtlayan TVH Türkiye tarafından düzenlenen etkinliğin sorumlusu Tuba Söyler, hem düzenledikleri etkinlik hem de sundukları ürün ve hizmetler ile ilgili bilgiler verdi

TVH Türkiye olarak elde ettikleri başarıların arkasında müşterilerin kendilerine olan güveni ve onlarla kurdukları samimi ilişkilerin olduğunu belirten Söyler etkinlikle ilgili ise şu bilgileri verdi: “Uzun zamandır yapmayı planladığımız bir etkinlikti. TVH’nin 50.yılı ve TVH Türkiye’nin 10.yılına denk getirmek istedik. Etkinliğimize aktif olan firmaların ve yeni müşterilerin katıldığını belirtmek isteriz, bu etkinlik bizim için verimli bir organizasyon oldu ve müşterilerimizle hem yüz yüze tanışma fırsatı bulduk hem de müşterilerin bizden beklentilerini öğrenmiş olduk. Birlikte güzel sohbetler ettik ve iş ilişkilerimizi daha da sağlamlaştırdık. Bu organizasyonların ilerleyen dönemlerde devamının geleceğini söyleyebilirim. Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler de bu yönde. Ayrıca, bizleri yalnız bırakmayan ve zaman ayırarak etkinliğimize katılan herkese buradan bir kez daha teşekkür etmek isterim. Bütün müşterilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyduk”. Geride bıraktıkları 10 yıl boyunca güzel işlere imza attıklarını da açıklayan Söyler “Genel merkezimizi İkitelli’den Hadımköy’e taşıdık bu vesile ile depomuz dahada büyüdü daha da çok çeşit parça getirmeye başladık. Her geçen gün ürün gamımızı genişletiyoruz. Bu şekilde daha fazla teslimatlar yapabiliyoruz. Müşterilerimize daha güzel daha hızlı hizmet vermeyi planlıyoruz” şeklinde konuştu.

Geniş ürün çeşitliliği

Söyler, firma olarak hizmet ve ürün sundukları alanlara ilişkin sorumuzu ise şu şekilde yanıtladı: “Forklift yedek parça ve aksesuarlarının haricinde personel yükselticiler, liman ekipmanları, teleskobik yükleyiciler, endüstriyel temizlik makineleri, hizmet araçları, taşıma ekipmanları, yan yükleyiciler, hidrolik ve mekanik ataşmanlar, kamyon arkası rampa ve forkliftlerinin yedek parça ve aksesuarları stoklarımızda mevcut. Bu ürünlerin yanı sıra Çin makinalarının yedek parça ve aksesuarları, akü yenileme ve şarj cihazları, motor şanzıman parçaları, 10 tona kadar iş makinaları yedek parçaları gibi yeni ürünlerimiz ile stoklarımızı daha da genişletiyoruz.” Müşterilerine Türkiye stoklarından 24 saat içinde teslimat yapabildiklerinini de sözlerine ekleyen Söyler, “En çok satışı yapılan parçalarımızı stoklarımıza getiriyoruz. İlerleyen dönemlerde stoklarımız daha da arttıkça müşterilerimiz bu durumu daha iyi hissedebilecekler” dedi.

Online teklif ve sipariş imkanı

Söyler son olarak stok alanları hakkında ise şu bilgileri aktardı: “TVH , 750.000’den fazla ürün çeşitliliği ve 37.000.000 bilinen referans ile malzeme taşıma ekipmanları ve endüstriyel taşıtlar için bütün yedek parçaları ve aksesuarları sunuyor. Yaklaşık 12.000 kalem ürünümüz Türkiye stoklarımızda mevcuttur. TVH Türkiye müşterileri, online teklif ve sipariş verebildikleri web tabanlı hizmet servisi MyTotalSource ile stoklarımızı kontrol edebilir ve daha hızlı teklif alıp sipariş verebilirler”. Söyler sözlerini kendilerini etkinlikte yalnız bırakmayan müşterilerine teşekkür ederek tamamladı. TVH Türkiye Genel Müdürü Mulaaz Zilyas ve TVH Türkiye TEAM,  bu etkinlikte yanlız bırakmayan bütün müşterilerine teşekkürlerini sundu.

Okunma 488 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…